Šelma 666, Univerzální systém kontroly lidí

PROJEKT L.U.C.I.D.

  

 

 

TEXE MARRS

 

 

 

Věděli jsme, že to přijde

Už není kam se schovat. V tomto ohromujícím odhalení autor, Texe Marrs, rozplétá záhadu Projektu L.U.C.I.D., mrazivý program směřující k pohlcení celého světa. Brzy každá osoba na Zemi - dokonce i novorozené děti - obdrží univerzální biometrickou identifikační kartu. Těm, kteří budou odporovat, bude do mozku chirurgickým zásahem vsazen biočip pro kontrolu vědomí. Program ISO 9000 vyžaduje, aby všechno vyrobené zboží bylo označeno číslem Šelmy, 666.

Projekt L.U.C.I.D. zplnomocňuje americký skrytý fašistický establišment (státní zřízení) k použití své masívní moci, počítačových databází ke kontrole bankovních kont a transakcí a monitorování intimních detailů ze života lidí. Špionážní družice; skryté, miniaturní videokamery; a interaktivní televizní soupravy budou sledovat každý náš pohyb. Naše telefonní hovory budou odposlouchávány a zaznamenávány do pamětí vzdálených počítačů. Všechna data budou centrálně sbírána a vyhodnocována Centrálním Gestapem, kde byrokraté bez tváře budou vydávat příkazy policii, armádě a zpravodajským službám. Toto je nový, globální policejní stát, tvořený FBI, KGB, CIA, DEA, DIA, NSA, IRS, EPA, OSHA, NCIC, USDA, FDA, NRO, BATF, FINCEN, INS, DOJ, WTO, Europolem, Interpolem, Mossadem a MAB.

Projekt L.U.C.I.D., 666 - univerzální kontrolní systém lidí - je hrůznou realitou. Krutá bestie se plíží směrem k nám a naše životy již nikdy nebudou takové, jak bývaly.


Texe Marrs je jednou z předních amerických autorit na nebezpečí vysoké technologie a nového policejního státu. Je autorem více než 35 knih, včetně největších bestselerů, Mystery Mark of the New Age, Big Sister is Watching You, Dark Majesty a Circle of Intrigue. Mezi jeho nejlepší futurologické knihy o vysoké technologii patří Robotica: The Whole Universe Catalog of Robots, The Personal Robot Book, Careers in Computers a Mega Forces. Jako důstojník amerického letectva (nyní ve výslužbě) velel komunikační elektronické jednotce po celé zeměkouli. Pět let učil americkou obrannou politiku a dějiny aeronautiky na Texaské univerzitě v Austinu. Také učil politickou vědu a mezinárodní vztahy na dvou dalších univerzitách.


"Děsivý behemot povstává z hlubin amerického skrytého ss-establišmentu. Jako ohromná a nestvůrná silikonová chobotnice, Projekt L.U.C.I.D., natahuje svá zlověstná a hrozivá hi-tech chapadla. Zástupy nic netušících, bezbranných obětí budou brzy obklíčeny a rozdrceny novým Gestapem policejního státu, Velkého Bratra. Kdo z nás může uniknout z této elektronické klece, která je nyní připravována pro celé lidstvo."

 

- Texe Marrs

 

 

 

Obsah

 

Úvod: Věděli jsme, že to přijde

1. Projekt L.U.C.I.D. - Univerzální systém kontroly lidí - Šelma 666

2. Už není kam se schovat

3. Nová identifikační karta - "Neopouštěj bez ní domov!"

4. Implantovatelné biočipy: Situace "Dělej nebo zemři!"

5. Tajemství znamení Nového věku

6. ISO 9000: Program na označení všeho mamonu na Zemi nadpřirozeným číslem Šelmy

7. Krvavé peníze: zisky korporací a vytváření lidských kyberotroků

8. Celosvětový projekt Iluminátů

9. Silikonová chobotnice: Lidé lapeni do elektronických klecí

Přílohy

Skryté operace Národní bezpečnostní agentury (NSA)

Ústředí světového dozoru

Co je L.U.C.I.D.?

Poznámky pod čarou a odkazy

O autorovi

Pro ty, kteří mají zájem o bulletin Texe Marrse

Z angličtiny přeložil Ladislav Kopecký