William R. Lyne: PENTAGON ALIENS

(Recenze knihy)

Tato kniha (která se původně jmenovala Space Aliens from Pentagon), vycházející již ve třetím vydání, je první knihou, která odhaluje, že Nikola Tesla byl vynálezcem létajících talířů, a odhaluje VELKOU LEŽ, že tzv. UFO jsou kosmické lodě mimozemšťanů. Technologii létajících talířů ukradli nacisté Teslovi údajně ve 30. letech. Po válce se část nacistických vědců dostala do USA, kde pro vládu USA tajně pokračovali ve své práci. Tato relativně jednoduchá technologie s obrovským potenciálem je nám více než půl století tajena a díky tomu jsme stále odkázáni na archaickou technologii spalovacích motorů a jaderné energie.

 

Tesla svůj létající stroj dokončil v roce 1932. Na obrázku výše vidíte nákres autora. Tento vynález je založen na patentu "elektrická turbina a alternátor" (viz níže).

V roce 1953 Lyne a nejméně sedm dalších lidí vidělo zblízka létající talíř. Lyne studoval jeho chování, odhalil jeho tajemství a zveřejnil je v této knize, která je výsledkem více než 45 let výzkumu. Kniha obsahuje zjednodušené plány létajícího talíře. Je zřejmě pravda, že létající talíře jsou skutečné a že to jsou elektrické stroje vytvořené lidmi a že na Zemi žádní mimozemšťané nejsou. Média šíří dvě velké lži. První z nich je ta, že žádná UFO neexistují a že lidé, kteří UFO viděli, jsou pomatenci a blázni. Druhá lež, která je šířena velmi opatrně a jakoby neoficiálně, se nám snaží vnuknout myšlenku, že Zemi ve svých strojích navštěvují bytosti z jiných planet ve vesmíru. Tyto dvě velké lži rozdělily lidi na dva protichůdné tábory: na tzv. "skeptiky" a lidi "věřící v UFO". Mluvčí obou skupin jsou infiltrovány agenty tajných mocenských struktur a zpravodajských služeb. Tito lidé řídí "diskuse" mezi oběma tábory, přičemž tajní agenti, kteří si říkají "UFOlogové", tvrdí, že vláda USA uzavřela s mimozemšťany tajnou dohodu, na jejímž základě mimozemšťané mohou unášet lidi, mrzačit dobytek a provádět genetické experimenty, výměnou za mimozemskou technologii. Touto kouřovou clonou zakrývají fakt, že létající talíře byly vyrobeny pozemšťany. Vládní úředníci svým mlčením a iracionálním chováním dávají těmto lžím zdání věrohodnosti. Kniha obsahuje mnoho dosud nepublikovaných informací, včetně fotografií naváděcího systému nacistů z 2. světové války - tzv. "Kreisel Teller" (rotující talíř).

 Z angličtiny přeložil: Ladislav Kopecký